Počet položek: 0 0,- CZK

Komíny ASV

Komínové sestavy cihelné nebo Ytong

kliknutím zvětšíte
Komíny ASV
ks

Cena s DPH : 1,- CZK
Cena bez DPH : 1,- CZK
DPH:21 %
Sleva:0,- CZK
Původní cena s DPH:1,- CZK
Původní cena bez DPH:1,- CZK
Dostupnost:skladem
Rádi Vám cenovou nabídku poskytneme na zavolání
Stačí jen vědět délku komína a průměr kouřovodu a cena máte během chvilky :-)
pokud jste doma a nemáte chuť volat a nebo si chcete komín nacenit sám a vyzkoušet si různé varianty není problém
stačí pouze stáhnout kalkulační program :-))sleva je základní lze dohodnout i individuální cenu dle potřeby zákazníka
kalkulační program naleznete v přílohách nebo na asv.cz

Tvarovky komínů ASV se vyrábějí jak v klasickém keramickém provedení, tak ale i v ojedinělé variantě pórobetonové - YTONG. Plně YTONGOVÁ skladba tělesa komínu ASV mu dovoluje zachovat si stejné parametry tepelné roztažnosti a rosného bodu jako okolní YTONGOVÉ zdivo, takže se minimalizuje možnost vzniku prasklin a spár na vnější omítce nebo barevných map po kondenzaci vlhkosti na tělese komínu.
Všechny typy komínů ASV pak vynikají v následujících vlastnostech.
více >

1. Univerzálnost
Komínový systém ASV je určen pro všechny druhy paliv (tuhé, kapalné a plynné) a je přizpůsoben všem typům vytápění. Nemusíte vynakládat dodatečné prostředky v případě přechodu na modernější tepelné spotřebiče.
2. Výborný tah spalin
Díky technologické inovaci keramické roury bylo docíleno neobyčejně hladkého povrchu vnitřní části, což ve spojení s novým konstrukčním řešením zbývajících prvků systému zaručuje vynikající odvod spalin i při nízkých teplotách spalování.
3. Odolnost vůči vlhkosti a vyhoření
Vysoká kvalita šamotových vložek a jedinečný odvětrávací systém vytváří bezpečnou ochranu proti vyhoření a vlhkosti, která se tvoří zejména při používání moderních ekologických kotlů.
4. Odolnost vůči kyselinám
Složení a konstrukce použitých prvků komínu ASV byly od samého počátku podřízeny přísným měřítkům kvality, tak aby i v extrémních případech byl komín schopen dlouhodobě odolávat nejen vodě, ale také agresivním kyselinám vznikajícím při spalování.
5. Vysoká životnost a záruka
S ohledem na vysokou kvalitu celého komínového systému na něj výrobce poskytuje plnou záruku po dobu 30 let.
6. Rychlá a jednoduchá montáž
Komín ASV je v podstatě jednoduchá stavebnice umožňující velmi rychlou a snadnou montáž, díky níž opět ušetříte.
7. Variabilita
Nejen stavebnicový systém, jehož prvky můžete jednoduše kombinovat, ale také různé způsoby zakončení komínů vám nabízejí dostatečné množství architektonických a funkčních variant. Systém ASV umožňuje kombinovat různé průměry vnitřních vložek stejně jako vytvářet víceprůduchová komínová tělesa.
8. Součinnost s okolím
Důležitou výhodou při stavbě je dokonalá součinnost s okolním zdivem. Základním stavebním prvkem je pálená cihlová tvarovka s normovanými rozměry 44 × 22 cm, která přispívá k snadné a rychlé montáži.
9. Nízké pořizovací náklady
Díky inteligentnímu použití cihlových tvarovek s patentovaným systémem odvětrání je celková cena kompletního komínového systému ASV velmi výhodná.
skrýt >Sestava komínu
Předností celého systému je především jednoduchá montáž, která probíhá formou klasického zdění. Tvarovky se v každé vrstvě skládají do páru a v jednotlivých vrstvách jsou vzájemně pootočeny o 90°C. Tím je zajištěna klasická vazba a je vytvořeno stabilní komínové těleso.

Potřebujete poradit ? Komíny ASV

Vaše jméno, příjmení, firma
Váš email
Váš telefon
Váš dotaz
     Více informací
Pošlete odkaz svému známénu

Vaše jméno
Váš email
Email Vašeho známého
Opište kód z obrázku antispam

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace